Індія замінить російські винищувачі французькими. Укладено контракт на $7,4 млрд

"Індія уклала угоду з Францією на купівлю винищувачів Rafale на суму $7,4 млрд. Французькі винищувачі мають замінити застарілі російські МіГ29-К. Донедавна Індія була одним із головних покупців російського озброєння, але тепер переходить на закупівлі на Заході, що ще більше погіршує позиції РФ на цьому ринку", - пише Центр протидії дезінформації РНБО в Телеграм 29 квітня.

За даними Стокгольмського міжнародного інституту досліджень проблем миру (SIPRI), експорт озброєння РФ за два роки скоротився на 47%. За умов необхідності забезпечувати свою армію у війні проти України та санкцій, кремль втрачає можливості продавати зброю за кордон.

"Це не лише зменшує надходження до бюджету РФ, але й знижує її вплив на країни Глобального Півдня", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що Китай та Індія призупинили закупку російської нафти через санкції США.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.04.2025
13:00

Щоб війна стала економічно невигідною. Про історично обґрунтовані завдання ЄС

Перше – це цінності. Друге – це реакція. Третє – це економіка. Щоб зрозуміти сутність і природу ЄС, бажано максимально повно розкрити кожен з цих іменників
Країна
28.04.2025
13:00

План Трампа щодо завершення війни: шанси на реалізацію та подальші кроки

Трампу потрібен успіх на цьому напрямку і він буде працювати. Він розуміє, що тиснути на Україну марно, адже ні влада, ні суспільство не сприймають та ігнорують його тиск. Тому, можливо, він почне тиснути на Росію.
Донбас
27.04.2025
15:30

Жіноче обличчя пропаганди «русского мира»: журналісти-хамелеони і молитви за «визволителів». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу для пропаганди «русского мира» вирішили звернутися до, без перебільшення, сильної жінки. Фізично сильної... «Офіційний» сайт «ДНР» взяв інтерв'ю у Мар'яни Наумової - чотириразової чемпіонки світу з...
Всі статті