В ОПУ заявили, що Україна не причетна до вибухів на військовому літовищі у Криму

В Офісі президента України заперечують причетність Києва до вибухів на військовому аеродромі "Саки" у Новофедорівці в окупованому Криму. Про це заявив радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк в ефірі опозиційного російського телеканалу "Дощ".

"Звичайно, ні. Ми тут до чого? Це, можливо, компенсаторні механізми неефективного управління всередині збройних сил російської федерації», - сказав Подоляк, відповідаючи на запитання, чи бере Київ відповідальність за ці вибухи.

За його словами, причини цих вибухів могли бути будь-якими — від детонації боєприпасів, про яку каже міноборони росії, до «головотяпства» у російській армії.

«Чи може це бути хтось із партизанського руху, який набирає обертів? Звичайно, тому що люди, які жили в окупації, розуміють, що час окупації закінчується і потрібно виявляти свою позицію. Це відбувається тому, що повернення (захопленого Криму) має бути», - сказав Подоляк.

Раніше в Міноборони України прокоментували вибухи на аеродромі в Криму та нагадали про "заборону палити".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
16.04.2025
13:57

«Трамп і Зеленський загнали себе в становище заручників». Російські ЗМІ про Україну

«Відносне затишшя з боку західних політиків щодо удару по Сумах також свідчить про зміни в підходах Вашингтона і Брюсселя до тиску на Росію"...
Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Всі статті