В окупований Первомайськ на Луганщині приїхали із російської Калуги вчити вчителів-колаборантів "патріотичному вихованню" дітей

До окупованого з 2014 року Первомайська Луганської області приїхали топ-чиновники з Калузької області РФ, щоб навчити місцевих педагогів-колаборантів тому, як "правильно" промивати мізки школярам, які опинилися в окупації. Про це повідомив окупаційний "мер" Первомайська Сергій Колягін у своєму Телеграм-каналі 18 жовтня. 

"У рамках робочого візиту міністра внутрішньої політики Калузької області Олега Калугіна, а також делегації з регіону-шефа в Первомайськ, 17 жовтня поточного року були проведені робочі зустрічі з педагогами шкіл міста та представниками соціальних установ. Представники делегації з Калузької області провели круглий стіл на тему "Реалізація проєкту "Без терміну давності", спрямованого на патріотичне виховання дітей та молоді, збереження правдивої історії та героїчних подвигів наших співвітчизників", - написав Колягін.

За різними даними, відстань від Калуги до Луганська становить близько 980 км (у деяких джерелах - 978, у деяких - 982. До Первомайська, відповідно, на пару-трійку десятків кілометрів більше.

Раніше "ОстроВ" писав про викрадення дітей з окупованої Луганщини: злочин росіян, який практично неможливо задокументувати.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті