Уряд полегшив подачу заяв до кадрового резерву для роботи на деокупованих територіях

Кабінет Міністрів України вдосконалив подачу заяв до кадрового резерву для державної служби на деокупованих територіях. Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі 29 вересня.

"Охочим долучитися до кадрового резерву більше не потрібно проходити мотиваційний опитувальник і тест на загальну ерудицію. Також більше немає потреби вказувати інформацію щодо найсильніших компетенцій, особистих рис та хобі", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції додали, що Крім того, анкета буде доповнена графами, що містять уточнювальну інформацію про бажаючого долучитися до резерву. Заповнювати анкету відтепер можна лише українською мовою, а за достовірність інформації відповідатиме особа, яка її подала.

Як повідомлялось раніше, зареєструвалися вже майже 1400 охочих працювати на деокупованих територіях.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті