Українські воїни звільнили селище Борова на Харківщині (ФОТО)

Українські захисники у ході контрнаступу звільнили селище міського типу Борова, Ізюмського району Харківської області. Відповідне фото з бійцями ЗСУ з мешканцями селищі оприлюднив військовий кореспондент Андрій Цаплієнко 3 жовтня.

"Борова, Харківська область, України", - підписав фото журналіст.

Зазначемо, що до початку повномасштабної війни у селищі мешкало понад 5 тисяч людей.

Як повідомлялося, окупанти у "ЛНР" підтверджують просування українських захисників на територію квазіреспубліки.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті