Українські військові зайшли на відстань до 10 кілометрів углиб Курської області РФ, чеченські підрозділи зазнали великих втрат - ISW

ЗСУ зайшли на 10 кілометрів углиб Курської області РФ. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW) від 7 серпня.

"Українські війська досягли підтвердженого просування на відстань до 10 кілометрів углиб Курської області Росії на тлі продовження механізованих наступальних операцій на російській території 7 серпня. На геолокаційних кадрах, опублікованих 6 та 7 серпня, видно, що українська бронетехніка просунулася до позицій уздовж маршруту 38К-030 приблизно за 10 кілометрів від міжнародного кордону", - сказано у звіті.

Аналітики ISW зазначають, що поточні підтверджені масштаби та розташування українських наступів у Курській області вказують на те, що українські війська прорвали щонайменше дві російські оборонні лінії та опорний пункт. 

"Російське інсайдерське джерело стверджувало, що українські війська захопили 45 квадратних кілометрів території в Курській області з початку операції 6 серпня, а інші російські джерела повідомили, що українські сили захопили загалом 11 населених пунктів, включаючи Ніколаєво-Дар'їно (1,5 кілометра на північ від кордону з Сумською областю), Даріно (три кілометри на північ від кордону з Сумською областю), та Свердликове (на схід від Миколаївсько-Даринсько-Даринського району), а також діють у межах Любимівки (8 кілометрів на північ від кордону з Сумською областю)", - йдеться також у звіті.

Повідомляється, що чеченські підрозділи зазнали дуже великих втрат під час українських атак у Кореновському районі 7 серпня.

Раніше повідомлялось про захоплення в Курській області єдиного "газпромівського" пункту прокачування газу в Європу.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2025
08:29

Альтернативи американській зброї, неонацистські союзники Путіна і авторитарний Зеленський. Західні медіа про Україну

“Наразі Patriot залишаються незамінними для протиповітряної оборони Європи. Пройдуть роки, перш ніж у неї з’явиться власний захисний щит із системою SAMP/T”
Країна
21.04.2025
12:03

«Хочу багато грошей, щоб викупити Росію і закінчити війну». Про це зараз мріють наші діти…»

Є в мене таке гасло: Навіть якщо ти знаєш, що завтра кінець Світу  -  обов'язково саджай  сьогодні дерево.
Донбас
20.04.2025
18:31

І все кругом «бесхозное» і все кругом моє: Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня у ЗМІ окупованого Донбасу розповідали, як правильно поділити вкрадене українське майно, і переконували місцевих мешканців, що щойно найласіші шматочки стануть «федеральною» власністю, їхнє життя остаточно налагодиться......
Всі статті