Українськ на Донеччині вдруге за добу під обстрілом рашистів

Вдруге за добу Українськ в Донецькій області обстріляли окупаційна армія РФ. Про це повідомила Селидівська МВА.

"04.08.2024 приблизно о 16.10 російські війська обстріляли м. Українськ з РСЗВ «Смерч»", - йдеться у повідомленні.

В результаті обстрілу поранено 1 цивільну особу,   пошкоджено приватне гаражне приміщення.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті