Україна почала випереджати РФ за кількістю танків – Bloomberg

Україна наздогнала й почала випереджати РФ за кількістю танків. Про це пише Bloomberg 6 липня.

"Україна наздогнала Росію за кількістю танків. За новими даними Кільського інституту, поставки танків становлять 471 одиницю. Нові дані про військову допомогу Україні свідчать про значні зміни в балансі важкого озброєння на полях бою після більш ніж 16 місяців війни, – сказано в повідомленні. – Оновлена в четвер база даних "Ukraine Support Tracker", яку веде німецький Інститут світової економіки в Кілі, повідомляє, що з початку війни країни, які підтримують Київ, поставили 471 новий танк, і ще 286 мають прибути, навіть незважаючи на те, що темпи надання нової допомоги сповільнилися".

Зазначається, що в поєднанні з підрахунками втраченої або захопленої техніки, зробленими розвідувальною групою з відкритих джерел Oryx, які вважаються консервативними, ці цифри свідчать про те, що танковий парк України збільшився з початку вторгнення минулого року, тоді як російський скоротився вдвічі.

Зазначається, що розрив також скоротився в артилерії і реактивних системах залпового вогню, хоча і набагато менше.

Дані щодо танків, зокрема, збігаються з парламентськими свідченнями, наданими начальником Генерального штабу Великої Британії Тоні Радакіним 4 липня.

"Росія втратила майже половину боєздатності своєї армії, – заявив Радакін у комітеті з питань оборони. – Минулого року вона випустила 10 мільйонів артилерійських снарядів, але в кращому випадку може виробляти 1 мільйон снарядів на рік. Вона втратила 2500 танків і в кращому випадку може виробляти 200 танків на рік".

Підрахунки постачань танків і їх втрат на полі бою, надані Bloomberg, свідчать, що Україна наразі має близько 1500 танків, а РФ – близько 1400.

Раніше повідомлялось, що Пісторіус розраховує домовитися про відкриття в Польщі центру для ремонту танків Leopard 2 протягом 10 днів.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті