Україна евакуювала з Лівану ще 68 людей, серед них — 28 українців та іноземці з семи країн

Україна 9 жовтня здійснила четвертий етап евакуації людей з Лівану на тлі погіршення безпекової ситуації на Близькому Сході, вдалося вивезти ще 68 охочих, серед них — українці та іноземці із семи країн. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони (ГУР). 

Як зазначається, літак з аеропорту Бейрута вже приземлився у польському Жешуві. Серед евакуйованих 28 українців ― 19 дорослих та 9 дітей. Вони вже прямують до України. Також вдалося забрати і двох собак.

У межах місії Україна допомогла покинути Ліван і 40 іноземцям із 7 країн світу ― 26 дорослим та 14 дітям. Це громадяни Аргентини, Мексики, Молдови, Румунії, Чехії, Колумбії та Лівану. 

Місію здійснили ГУР МО та Міністерство закордонних справ за дорученням президента України Володимира Зеленського. Завдяки координації з міжнародними партнерами та підтримці дружніх держав операція була проведена оперативно й без ускладнень.

Під час попередніх трьох місій з близькосхідної країни змогли вивезти 189 громадян України та 45 іноземців. 

Як зазначили у відомстві, для евакуації з Ливану необхідно звертатися до посольства України в Ліванській Республіці:

  • телефон: (+961) 5921668;
  • електронна адреса: [email protected].
  • Також доступна цілодобова гаряча лінія Міністерства закордонних справ України за номером +38-044-238-16-57.

Нагадаємо, 30 вересня ізраїльські військові заявили, що розпочали «обмежені, локалізовані та цілеспрямовані рейди» проти угруповання «Хезболла» у прикордонні на півдні Лівану.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті