У Юр'ївській громаді на Дніпропетровщині запрацював кризовий центр для постраждалих від насильства

У Юр’ївській громаді, що на Дніпропетровщині, запрацював кризовий центр для постраждалих від домашнього та гендерно-зумовленого насильства, до якого звертатися по допомогу можуть жінки або мами з дітьми. Про це повідомила голова правління ГО «Промінь Дніпро» Олена Моргун. 

«У сільській місцевості постраждалі від насильства знаходили лише ситуативний прихисток в комунальних установах. А це місце – прояв нетерпимого ставлення до будь-яких його проявів. Та потужна робота щодо захисту прав та притягнення винних до відповідальності», – зазначила гОлена Моргун.

Як зазначається, якщо постраждалі жінки або мами з дітьми знаходяться в небезпеці, то в центрі для них – доступне проживання до 10 діб. 

Кризовий центр для постраждалих від домашнього та гендерно-зумовленого насильства -  спільний проєкт CARE та партнерів з Громадської організації «Промінь Дніпро».

Під новий центр відвели окреме приміщення. Його відремонтували та провели благоустрій прилеглої території. Для відвідувачів облаштували спальні місця, вбиральню, душ і пральню. Придбали й техніку для приготування їжі.

Також обладнали кабінет, де можна поговорити з психологами на індивідуальних консультаціях або групових сесіях.

Як повідомлялося, у 2024 році кількість випадків домашнього насильства в Україні зросла на 36%, якщо порівнювати з минулим роком.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті