У ВР заявили, що треба мобілізувати 500 тисяч українців та згадали Залужного

Народний депутат та секретар Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки Роман Костенко заявив, що з огляду на поточну ситуацію на полі бою необхідно мобілізувати 500 тисяч громадян. Про це він заявив у ефірі телеканалу «Прямий».

Він розповів, що після ухвалення закону про посилення мобілізації у травні її темпи були нормальними, однак у вересні вона пішла на спад. За словами Костенка, до армії планували призвати 200 тисяч людей, чого, на думку депутата, недостатньо.

Також він пригадав, як у грудні 2023-го ексголовнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний заявляв, що до війська необхідно призвати 500 тисяч людей. На думку депутата, це буде правильний крок.

«З огляду на ті цифри, які є, і з огляду на те, які нам треба поповнення, я все-таки більше погоджуюся із Залужним і вважаю, що така цифра є більш актуальною, ніж те, скільки ми набираємо», — заявив Костенко.

Нагадаємо, 29 жовтня у Верховній Раді продовжили воєнний стан і мобілізацію в Україні та .заявили, що необхідно мобілізувати ще понад 160 000 людей.

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті