У росії позбавляються від памʼяті про "вагнерівців": черговий цвинтар спалили під Іркутськом

У районі російського Іркутська спалено цвинтар ліквідованих найманців з ЧВК "Вагнер". Відповідне відео опублікував "Belsat".

Video Player is loading.
Current Time 0:00
Duration -:-
Loaded: 0%
Stream Type LIVE
Remaining Time -:-
 
1x
    • Chapters
    • descriptions off, selected
    • subtitles off, selected

      Як повідомлялося, найманці ПВК "Вагнер" у Самарській області скаржаться на те, що місцева влада вирішила знести цвинтар, на якому були поховані їх "поплічники".

      Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

      Підтримати

      Статті

      Донбас
      13.04.2025
      18:00

      Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

      Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
      Країна
      11.04.2025
      11:18

      Виживання в період втрати соціальних зв’язків

      Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
      Світ
      09.04.2025
      16:00

      «Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

      Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
      Всі статті