У районі Вовчанська окупанти методично сточують свої підрозділи – речник ОТУВ "Харків"

На Харківському напрямку збройні сили РФ намагаються атакувати позиції українських захисників, але втрачають особовий склад і техніку, - йдеться про втрати 138 мотострілецької бригади у районі Вовчанська. Про це повідомив речник оперативно-тактичного угрупування "Харків" полковник Юрій Повх в ефірі телемарафону, - передає УНН.

"На Харківському напрямку останнім часом відбита одна безуспішна атака ворога. Це відбулося у Вовчанську. Ворог там методично сточує свої підрозділи, які належать 138 мотострілецькій бригаді ленінградського військового округу. Ці атаки не припиняються, але успіху немає", – повідомив речник ОТУВ «Харків».

Він також зазначив, що ЗС РФ намагаються відвести підрозділи, що зазнали втрат, які належать 25 окремій мотострілецькій бригаді та 83 бригаді десантно-штурмових військ РФ.

Загалом за минулу добу відбулося 7 бойових зіткнень, повідомив Юрій Повх.

Ворог поніс втрати приблизно 180 осіб, а також втратив на Харківському напрямку 1 бойову броньовану машину, дві артилерійські системи та 4 автомобілі. Пошкодженими у ворога залишились 5 артилерійських систем, 3 автомобілі та 4 одиниці спеціальної техніки. Знищено приблизно 30 укриттів ворога та 1 пункт зберігання боєприпасів, сказав в ефірі телемарафону речник ОТУВ "Харків".

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті