У прифронтовому Покровську створили першу на Донеччині раду з питань української ідентичності

Координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності створили у прифронтовому Покровську на Донеччині. Про це повідомили у пресслужбі міської адміністрації.

Її очолила заступниця начальника Покровської МВА Маргарита Ідрісова. До складу раду ввійшли представники місцевих установ та організацій, інститутів громадянського суспільства, дитячих та молодіжних громадських об’єднань.

Координаційна рада братиме участь у розгляді та внесенні пропозицій, рекомендацій до місцевих і регіональних цільових програм з утвердження української національної та громадянської ідентичності. Також аналізуватиме проблеми у цій сфері.

«Ми програли до 2014 року війну за розуми, і зараз маємо наслідки. Треба дуже швидко бувати модель подальшої роботи. Ми будемо вибудовувати заходи, направлені на утвердження української національної ідентичності. Я вважаю, що українець – це почесне звання, і називатись українцем – це насправді круто», – зазначив заступник ради Андрій Пузіков.

Як повідомлялося, релокований з прифронтової Донеччини Покровський центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю місяць працює на Закарпатті.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті