У Москві ошукані клієнти штурмують офіс криптобіржі Beribit, що належить українському олігарху - втікачу Курченку

У Москві ошукані клієнти штурмують офіс криптобіржі Beribit, яка заморозила і раніше частково використовувала кошти вкладників для проєктів Віктора Медведчука. Як повідомляють російські ЗМІ та Телеграм-канали, сама криптобіржа належить українському олігарху-втікачу Сергію Курченку. 

"Усі ознаки того, що кошти криптобіржі Beribit виведені і випарувалися. Випаровуються вода, лід, газ, рідкі метали, парфуми і гроші, це закон природи. Гроші можуть бути і паперові, і крипта, але випаровуються однаково. Повернути гроші користувачам Beribit не представляється можливим", - повідомляє Телеграм-канал BRIEF. 

Як повідомляється, більша частина грошей Beribit пішла на підтримку проєктів Віктора Медведчука, решту "поклали в кишеню засновники біржі". 

"Вважається, що це бізнесмен Сергій Курченко. Хочеться висловити співчуття людям, які втратили свої гроші, але варто зазначити, що це далеко не останні для "інвесторів" кошти, і ризики від своїх інвестицій їм списати не так важко, як бабусі, яка віддала свої труни шахраям", - ідеться в повідомленні.

Як повідомлялося, найбільша криптовалютна біржа світу Binance заборонила громадянам РФ продавати і купувати через свій P2P-сервіс будь-яку валюту, крім рубля. 

Статті

Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Країна
27.03.2025
14:20

Допомога на проживання ВПО у 2025 році: позитивні зміни

З 1 березня внутрішньо переміщеним особам, які на той момент отримували допомогу, автоматично продовжили виплати ще на один шестимісячний період. 
Всі статті