У Міноборони пояснили, яким чином можна оскаржити висновок ВЛК

Будь-яка людина, не згодна з висновком військово-лікарської комісії (ВЛК), може його оскаржити - як через комісії вищого порядку, так і через суд. Про це розповіла директорка Департаменту охорони здоров’я Міністерства оборони України Оксана Сухорукова в ефірі телемарафону 4 травня.

"Наприклад, в районній, потім в обласній, в регіональній, в центральній ВЛК. Якщо на цьому шляху людина не знаходить порозуміння і вважає, що її права порушені, людина може звернутися до суду", - пояснила Сухорукова.

Вона зазначила, що таким чином обмежено придатні військовозобов'язані та інші військовозобов'язані можуть оскаржити висновок  ВЛК)щодо придатності до служби. Про це вона сказала .

Раніше повідомлялось, що в Україні більше не буде людей зі статусом "обмежено придатний" - українців за станом здоров'я ділитимуть на чотири категорії.

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті