У Кривому Розі водопостачання здійснюється за рахунок раніше накопичених резервів - Вілкул

У Кривому Розі жителі забезпечені водопостачанням, якість води контролюють, однак до Південного водосховища, від якого отримують водопостачання 70% жителів міста, вода з Каховки з четверга не потрапляє. Водопостачання здійснюється виключно на резервах, які були накопичені заздалегідь. Про це повідомив голова міської військової адміністрації (МВА) Кривого Рогу Олександр Вілкул у Телеграм.

"Усі ці дні, у тому числі й вихідні, цілодобово ведеться робота з реалізації технічних рішень, щоб і надалі місто було з водою. Доведеться реалізувати три дуже великі проєкти. Я не розкриватиму, зі зрозумілих причин, деталі, але для розуміння масштабів можу сказати, що тільки труб необхідно прокласти 64 кілометри. Не кажучи вже про насоси, трансформатори, кабелі та інше. Ніхто і ніколи в такі короткі терміни таких проєктів не здійснював", - написав Вілкул.

Він зазначив, що резерви в місті накопичено на півтора місяця з урахуванням серйозної економії.

"Більше було неможливо. Тому саме населення як головний споживач води може допомогти дати фахівцям необхідний час для роботи - відносимося відповідально до споживання, не забуваємо про необхідність максимальної економії!" - закликав Вілкул.

Він також закликав максимально спокійно реагувати на тимчасове зниження тиску води в деяких мікрорайонах, обмеження в нічний час тощо.

"Я повторю, фахівці міськводоканалу та інших служб працюють цілодобово, щоб у цих найскладніших умовах, хай і з деякими обмеженнями, але місто залишилося з водою", - наголосив очільник МВА.

Нагадаємо, ранше голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак закликав мешканців області не хвилюватися на рахунок забезпечення водою після підрива Каховської ГЕС окупантами. 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті