У Криму помічено військовий транспорт «ядерного» управління міноборони РФ

Військовий транспорт «ядерного» управління міноборони Росії прибув до Криму, пише «Крим.Реалії» з посиланням на повідомлення місцевих жителів.

«Як зазначається, такі автомобілі були помічені, зокрема, на дорогах Керчі та Керченського півострова. Згідно з переліком цифрових кодів на реєстраційних знаках транспортних засобів ЗС Росії, машини 12-го управління позначаються кодом 39», - пише видання.

12-е Головне управління Міноборони РФ займається зберіганням, експлуатацією та обслуговуванням ядерних боєприпасів. До його складу також входить Служба спеціального контролю, яка стежить за ядерними випробуваннями в інших країнах. 

Видання The Moscow Time також повідомляє, що наприкінці серпня стало відомо, що російські військові посилили захист Кримського мосту, встановивши на ньому самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1». Судячи із супутникових знімків, ЗРПК перебуває там не менше ніж місяць. До цього Міноборони РФ уже вжило низку заходів для захисту переправи. Зокрема, відомство розміщувало поруч із нею «баржу-мішень» як приманку для керованих ракет, а також затопило кілька плавзасобів, встановивши бонові загородження між ними, щоб запобігти проникненню морських безпілотників.

За кілька днів до цього Bloomberg з посиланням на розвідувальне агентство Пентагону (DIA) повідомив, що командування ЗС РФ вирішило розмістити в Криму найсучасніші російські ЗРК - С-500. Рішення було викликане тим, що комплекси С-400 не можуть повноцінно відбивати атаки ЗСУ на півострів за допомогою американських далекобійних ракет ATACMS.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті