У Криму помічено військовий транспорт «ядерного» управління міноборони РФ

Військовий транспорт «ядерного» управління міноборони Росії прибув до Криму, пише «Крим.Реалії» з посиланням на повідомлення місцевих жителів.

«Як зазначається, такі автомобілі були помічені, зокрема, на дорогах Керчі та Керченського півострова. Згідно з переліком цифрових кодів на реєстраційних знаках транспортних засобів ЗС Росії, машини 12-го управління позначаються кодом 39», - пише видання.

12-е Головне управління Міноборони РФ займається зберіганням, експлуатацією та обслуговуванням ядерних боєприпасів. До його складу також входить Служба спеціального контролю, яка стежить за ядерними випробуваннями в інших країнах. 

Видання The Moscow Time також повідомляє, що наприкінці серпня стало відомо, що російські військові посилили захист Кримського мосту, встановивши на ньому самохідний зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1». Судячи із супутникових знімків, ЗРПК перебуває там не менше ніж місяць. До цього Міноборони РФ уже вжило низку заходів для захисту переправи. Зокрема, відомство розміщувало поруч із нею «баржу-мішень» як приманку для керованих ракет, а також затопило кілька плавзасобів, встановивши бонові загородження між ними, щоб запобігти проникненню морських безпілотників.

За кілька днів до цього Bloomberg з посиланням на розвідувальне агентство Пентагону (DIA) повідомив, що командування ЗС РФ вирішило розмістити в Криму найсучасніші російські ЗРК - С-500. Рішення було викликане тим, що комплекси С-400 не можуть повноцінно відбивати атаки ЗСУ на півострів за допомогою американських далекобійних ракет ATACMS.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті