У Херсоні та області ввели заборону на в'їзд у підтоплені райони і встановили комендантську годину

У Херсоні та області запровадили низку заборон і обмежень після підриву Каховської ГЕС росіянами - ідеться, зокрема, про заборону на в'їзд у підтоплені райони. Про це 13 червня в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

"Провів засідання Ради оборони Херсонщини. Першочергові питання - ліквідація наслідків підриву росією Каховської ГЕС, захист людей, а також підтримка наших військових", - заявив чиновник.

За підсумками цього засідання в регіоні ухвалили низку рішень, "необхідних для збереження правопорядку та стабілізації ситуації в регіоні". Зокрема, тепер на звільнених від росіян територіях області заборонили:

  • в'їзд у населені пункти, які постраждали від підтоплення;
  • продаж алкоголю з 15:00 до 10:00 з 16 червня до 17 липня;
  • стихійний продаж водних ресурсів - риб, раків тощо;
  • перебування в місцях масового відпочинку (пляжі, водойми, лісопарки) і загалом під забороною проведення літнього оздоровчого сезону.

Причому категорично заборонено перебувати в зонах відпочинку, розташованих поруч із позиціями Сил оборони та об'єктів критичної інфраструктури. У самому Херсоні заборонено в'їзд до мікрорайону Корабел до завершення обстеження та з'ясування безпекової ситуації. Після в'їзд відкриють для жителів району.

Також у мікрорайоні вводять комендантську годину, яка триватиме з 15:00 до 12:00 наступного дня.

"Жителі Херсонщини, прошу поставитися з розумінням до цих вимушених обмежень і неухильно їх дотримуватися! Адже ці рішення ухвалені заради вашої безпеки", - додав Прокудін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти визнали обстріли човнів із людьми, які евакуюються з підтопленої Херсонщини.

Статті

Світ
06.11.2024
09:17

«Схема мирного врегулювання буде такою …». Російські ЗМІ про Україну

Завдання Россі, яка вже частково стала на військові рейки, - для початку звільнити лівобережну Україну, після втрати якої Київ не зможе чинити опір довго. Щодо самого Києва, то його явно не можна штурмувати в лоб: тільки блокада
Країна
05.11.2024
19:21

Процедура оформлення інвалідності потребує реформи. Уряд пропонує зміну вивіски

Ті, хто не має пожиттєвого статусу людини з інвалідністю і мають продовжувати свій статус регулярно, як правило – щороку, не знають, що робитимуть з січня 2025, коли уряд пообіцяв ввести в дію незрозумілі і непояснені зміни.
Світ
05.11.2024
10:05

Володимир Фесенко: "Є ризик того, що Молдова може застрягнути в болоті невизначеності, на півшляху до ЄС"

Наступного року в Молдові пройдуть парламентські вибори, де і буде вирішуватись подальша політична доля країни, яка є парламентською республікою за формою правління.
Всі статті