У 300 рашистів на Луганщині закінчилися контракти, але вони не можуть звільнитися та воюють безкоштовно

В одному з підрозділів окупантів на Луганщині закінчилися короткострокові контракти, але вони не можуть звільнитися. Про це 2 лютого повідомляє Генштаб.

"В одному з підрозділів окупантів, який діє у Луганській області, станом на 9 січня 2023 року закінчилися тримісячні контракти. Через це близько 300 військовослужбовців цього формування не отримують грошового забезпечення", - повідомили українські військові.

До того ж, як зазначили у Генштабі, окупанти не можуть звільнитися з військової служби через оголошену мобілізацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що путін готує новий наступ у лютому чи березні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті