"Силовий блок" запропонував Раді відкласти та врегулювати питання повернення доплат військовим - Арахамія

Закон про повернення доплат усім військовим поки не подаватимуть на підпис президенту, натомість у Раді створять робочу групу. Про це 2 травня в Telegram заявив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія.

"Отримали від силового блоку лист із їхнім баченням щодо оплати праці особового складу... Тому пропонуватимемо відкласти розгляд постанови №8312-П і негайно створити робочу групу з представників Верховної ради, уряду та силового блоку, щоб напрацювати фінальне рішення щодо чутливого для суспільства питання оплати праці наших захисників", - повідомив він.

Цей лист підписали міністр оборони Олексій Резніков, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко, головнокомандувач Збройними силами Валерій Залужний, начальник Генерального штабу ЗСУ Сергій Шаптала, голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко, командувач Нацгвардії Юрій Лебідь, голова СБУ Василь Малюк.

У цьому листі наголошується, що в тексті документа досі не вирішено питання з грошовими виплатами строковикам і курсантам, а також не враховуються особливості проходження служби в різних регіонах.

Нагадаємо, що на початку квітня Верховна Рада повернула військовим доплату в 30 тисяч гривень.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті