Швейцарія має намір обговорити підсумки Саміту миру з Росією та Китаєм

Швейцарія обговорить з Росією, Китаєм та іншими країнами, яких не було на Саміті миру, підсумки зустрічі понад 100 країн та міжнародних організацій. Про це повідомив міністр закордонних справ Швейцарії Ігнаціо Кассіс на пресконференцію за підсумками саміту, - повідомило "Радіо Свобода".

«У нас є чинне посольство в Москві, і кожні два тижні ми спілкуємося з міністром закордонних справ, і в нас також є намір обговорити з Росією підсумки цієї конференції», – сказав Кассіс, відмовившись більш конкретно розповісти, про що саме говоритимуть з Кремлем.

Також, за словами швейцарського міністра, планується «детальне обговорення» результатів Саміту миру з тими країнами, «у чиї двері постукали, а вони не прийшли». Зокрема, йдеться про Китай, який відмовився брати участь в саміті через відсутність там Росії.

«Зараз ми проведемо з цими країнами глибоке обговорення і обговоримо, як цей шлях або куди цей шлях може нас привести. Існують різні думки та ідеї щодо того, як можна продовжувати цей шлях, шлях до миру. І ці різні ідеї необхідно об’єднати, щоб знайти спільний шлях вперед», – пояснив Кассіс.

Як повідомлялося, ісля інавгураційного Саміту миру, який пройшов у Швейцарії, Україна буде робити наступні кроки по втіленню пунктів підсумкового комюніке, яке підписали 80 країн та 4 організації.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті