Росіяни минулої доби скинули понад 40 авіабомб на Донеччину - Тарнавський

Російські окупанти не зменшують активності своєї піхоти на Таврійському напрямку, причому найбільша кількість боєзіткнень відбувається біля Авдіївки та Мар'їнки. Про це повідомив у Телеграм командувач ОСУ "Таврія" генерал Олександр Тарнавський.

За його словами, окупанти діють за підтримки бронетехніки та залучають на фронті авіацію.

"Скидає КАБи - за минулу добу понад 40 одиниць. Всі - на Донеччину", - повідомив генерал Тарнавський.

За минулу добу в операційній зоні ОСУВ "Таврія" ворог завдав 24 авіаудари, провів 56 бойових  зіткнень та здійснив 648 артобстрілів. Наші захисники та захисниці стійко тримають оборону на Авдіївському напрямку.

Загальні втрати ворога на цій ділянці фронту склали 466 осіб. Також ЗСУ знищили 20 одиниць військової техніки, зокрема 4 танки, 11 бронемашин, 1 артсистему, 4 автомобілі і склад боєприпасів. Ще 17 одиниць техніки ворога пошкоджено.

Як повідомлялося, за добу на Донеччині рашисти здійснили 22 обстріли Лиманської громади. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті