Росія налагоджує експорт сільгосппродукції з окупованих територій до Китаю - ЦНС

Росія налагоджує експорт сільськогосподарської продукції з окупованих територій України до Китаю. Про це 8 липня повідомив Центр національного спротиву.

"На підконтрольних окупантам підприємствах з виробництва, переробки та зберігання сільськогосподарської продукції (особливо зернових) здійснюється впровадження автоматизованих систем федеральної служби ветеринарного та фітосанітарного нагляду (відомої як "Россільгоспнагляд"). Пакет програм включає підсистеми "Аргус", "Цербер", "Меркурій" (ветеринарний контроль), "Веста" (фітосанітарний)", - повідомили в Центрі.

Зазначається, що таке ПЗ дасть змогу автоматизувати процес збору та аналізу інформації про сільськогосподарські товари. Надалі цю продукцію можна буде вивозити за межі "Євразійського союзу".

"В умовах накладених на росію санкцій за розв'язання війни проти України, ключовим експортером для неї залишається Китай. Наразі росія активно вивозить під виглядом власного врожаю викрадені з України зернові в Сирію і Туреччину. Введення цих програм дасть їй змогу розширити географію експорту награбованого до Китаю", - додали в ЦНС.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти відвантажили з порту Маріуполь ще близько двох тисяч тонн пшениці.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті