Російський топчиновник вигадав, як "розвантажити" Кримський міст: запропонував пускати в окупований Крим тільки за гроши

У росії запропонували за в'їзд на автомобілях в окупований Крим брати гроші, щоб "регулювати кількість авто". Таку пропозицію озвучив науковий керівник центру розвитку транспорту загального користування Російського університету транспорту Олександр Морозов, пише Телеграм-канал "Чп/Симферополь" 4 листопада.

"Ми ніколи не зможемо побудувати таку кількість доріг, щоб усі охочі з Росії взяли і приїхали до Криму, припаркувалися і спокійно відпочивали без усіляких заторів. Єдиний спосіб цей попит урівноважити - це введення якихось платних обмежень", - заявив Морозов.

Він стверджує, що таким чином вирішиться "...проблема не тільки транспортних заторів, а й збільшення кількості шкідливих викидів в атмосферу".

Раніше повідомлялося, що в окупованому Криму лунають вибухи: міст перекрито, у бік Севастополя летять ракети.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Всі статті