Російська влада визнала, що у лютому 2024 року ЗСУ збили літак А-50 над Краснодарським краєм

Росія визнала, що в лютому 2024 року Збройні сили України збили над Краснодарським краєм літак А-50. Це випливає з повідомлення про заочне обрання запобіжного заходу командиру 138-ї зенітної ракетної бригади ЗСУ полковнику Миколі Дзяману, про що повідомив "слідчий комітет"  РФ 17 червня в Телеграм.

"23 лютого 2024 року повітряний простір Росії патрулював літак Повітряно-космічних сил Російської Федерації. За даними слідства, полковник Дзяман, усвідомлюючи, що зазначене повітряне судно не призначене для ведення бойових дій, не має озброєння, а політ відбувається виключно в повітряному просторі Російської Федерації, віддав підлеглим військовослужбовцям незаконний наказ на його знищення. Зазначені дії призвели до загибелі 10 членів екіпажу та знищення літака", - пише відомство окупантів.

Росіяни оголосили Дзямана у "федеральний розшук".

Очевидно, що російський "слідчий комітет" бреше: літак А-50 виконував розвідувальний політ з метою сприяння бойовим діям російських окупантів в Україні.

Як повідомлялося, британська розвідка оцінила, як втрата літака А-50 вплине на боєздатність авіації РФ.

Також повідомлялося, що збитих льотчиків російського А-50 знайшли в снігу під Бердянськом.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті