Rheinmetall відкриє завод з виробництва боєприпасів в Україні: в українського підприємства, яке не називають, буде 49% акцій

Керівництво німецької військово-промислової компанії Rheinmetall з метою відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні підписало меморандум про співпрацю з українським партнером під час Мюнхенської безпекової конференції 17 лютого. Про це повідомляє Reuters.

"Німецька оборонна компанія Rheinmetall (RHMG.DE) планує відкрити завод з виробництва боєприпасів в Україні в рамках спільного підприємства з українським партнером, повідомила вона в суботу", - пише Reuters.

Зазначається, що підписано меморандум щодо будівництва та спільного управління новим заводом. Українського парнтена при цьому в компанії не назвали.

Підкреслюється, що Rheinmetall, один з найбільших у світі виробників артилерійських і танкових снарядів, почав нарощувати виробництво після вторгнення росії в Україну в 2022 році, яка стикається з гострою нестачею боєприпасів і чиї війська в останні дні були змушені вийти з Авдіївки.

За словами представників Rheinmetall, завод в Україні вироблятиме шестизначну кількість набоїв калібру 155 мм на рік. Дата початку виробництва і місце розташування заводу поки не повідомляється.

Rheinmetall володітиме 51% акцій нової компанії, а решта 49% належатимуть українському партнеру.

Раніше повідомлялось, що концерн Rheinmetall побудує завод з виробництва боєприпасів для постачання Україні.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті