РФ планує мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців, але їм це не допоможе - розвідка

РФ збільшує мобілізаційні резерви й планує мобілізувати близько 90 тисяч військовослужбовців. Про це повідомляє Головне управління розвідки МО України у Telegram.

"При цьому застосовують різні підходи: і так звані добровольчі батальйони, і батальйони резервні, батальйони так званого "Боевого армейского резерва страны" (БАРС), які вони зараз комплектують в кожному військовому окрузі для того, щоб поповнити втрати, наростити свої зусилля, і збільшити чисельність саме того угруповання, яке може бути застосоване проти нашої держав", – сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

За його словами, сьогодні росія має значні проблеми в комплектуванні збройних сил.

"Час спливає, бліцкригу вони не отримали. Чи допоможе мобілізація більшої кількості осіб в рф? Мабуть, все ж таки ні. Тому що моральний стан військовослужбовців, як ведуть бойові дії, знижується, по-перше. По-друге, на контракт, на добровільний вступ до лав зс рф все менше охочих. Крім того, розпочалася паніка серед населення великих міст, тому що ніхто не хоче просто так іти служити до збройних сил, а тим більше йти на війну", – підсумував представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Як повідомлялося раніше, всі керівники російських регіонів отримали "звернення міністра оборони РФ", в якому їм наказано сформувати військові підрозділи для подальшого відправлення на війну проти України. У пропагандистських цілях цим з'єднанням присвоюються, які пов'язують їх із місцем формування: "Амур", " Об", "Тигр" і так далі. Влада регіону забезпечує "добровольців" усім необхідним спорядженням, екіпіруванням та обладнанням. За підписання контракту найманцями з регіональних бюджетів виплачують від 200 до 300 тисяч рублів "премії". У іменні батальйони охоче записують чоловіків віком до 60 років

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті