Президент Фінляндії заявив, що продовжить надавати військову підтримку Україні, незважаючи на ситуацію на кордоні з росією

Фінляндія, як і раніше, має намір продовжувати надавати військову підтримку Україні, незважаючи на ситуацію на кордоні. Про це заявив президент республіки Саулі Нійністьо 20 листопада, пишуть росЗМІ. 

"У мене немає жодних підстав вважати, що ми не будемо продовжувати в тому ж дусі. Звичайно, нам слід стежити за ситуацією на кордоні. У нас дійсно протяжний кордон, захист якого ми повинні підтримувати в хорошому стані. Але у нас залишається можливість продовжувати допомагати Україні, і ми продовжуватимемо це робити", - сказав Нійністьо.

Він нагадав, що влада Фінляндії минулого тижня повідомила, що має намір передати Києву 20-й пакет військової допомоги приблизно на 100 млн євро. 

Раніше повідомлялося, що в суботу, 18 листопада, у Фінляндії попросили притулок 67 осіб, які перейшли через кордон із росією. Фінські прикордонники зазначають, що принаймні деякі з прохачів притулку були "виштовхнуті через кордон" проти їхньої волі.

Як сказав начальник прикордонного пункту Йоуко Кіннунен, люди, які вчора перейшли кордон, поводилися агресивно щодо російської прикордонної влади, коли їх "виштовхували від російського прикордонного посту в бік Фінляндії", а потім зачинили за ними ворота, тому повернення на російську територію стало неможливим.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті