Президент Фінляндії заявив, що продовжить надавати військову підтримку Україні, незважаючи на ситуацію на кордоні з росією

Фінляндія, як і раніше, має намір продовжувати надавати військову підтримку Україні, незважаючи на ситуацію на кордоні. Про це заявив президент республіки Саулі Нійністьо 20 листопада, пишуть росЗМІ. 

"У мене немає жодних підстав вважати, що ми не будемо продовжувати в тому ж дусі. Звичайно, нам слід стежити за ситуацією на кордоні. У нас дійсно протяжний кордон, захист якого ми повинні підтримувати в хорошому стані. Але у нас залишається можливість продовжувати допомагати Україні, і ми продовжуватимемо це робити", - сказав Нійністьо.

Він нагадав, що влада Фінляндії минулого тижня повідомила, що має намір передати Києву 20-й пакет військової допомоги приблизно на 100 млн євро. 

Раніше повідомлялося, що в суботу, 18 листопада, у Фінляндії попросили притулок 67 осіб, які перейшли через кордон із росією. Фінські прикордонники зазначають, що принаймні деякі з прохачів притулку були "виштовхнуті через кордон" проти їхньої волі.

Як сказав начальник прикордонного пункту Йоуко Кіннунен, люди, які вчора перейшли кордон, поводилися агресивно щодо російської прикордонної влади, коли їх "виштовхували від російського прикордонного посту в бік Фінляндії", а потім зачинили за ними ворота, тому повернення на російську територію стало неможливим.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті