"Повинні стати "рок-зірками": в уряді анонсували підвищення зарплати вчителям

Вчителям в Україні з вересня наступного року планують підвищити базову ставку, але скасують більшість надбавок. Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в ефірі телемарафону 8 вересня.

"Поки що попередньо плануємо, що з вересня наступного року саме запрацює нова заробітна плата. 80% зарплати вчителів буде певний оклад, решта - кілька видів доплат. Але з самого початку ця базова ставка буде досить великою", - зазначив Федоров.

Міністр цифрової трансформації повідомив, що зараз є 50 видів доплати і досить складний процес формування цієї тарифної сітки і нарахування заробітної плати, в результаті якого виходить досить маленька зарплата.

За його словами, вчителі повинні стати "рок-зірками" та повинні заробляти точно більше, ніж середня заробітна плата по країні.

Як повідомлялось раніше, у Львові школярів спробують навчити керуванню дронами.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті