У Львові школярів спробують навчити керуванню дронами

У Львові в рамках пілотного проекту діти однієї из шкіл почали вчитися керувати дронами по програмі предмета “Захист України”. Про це 1 вересня повідомив мер міста Андрій Садовий.

"Фото з однієї із львівських шкіл. Учні вчаться літати на дронах. Це наша нова реальність. Навички польоту та збору дронів – один з елементів програми предмета “Захист України”, який вивчатимуть у наших школах. Випробовуємо формат, щоб поширити по усіх школах. Далі буде", - пише Садовий.

Також в одному з районів Львова запрацював центр національно-патріотичного виховання, в якому школярів по-новому навчатимуть військової справи та домедичної допомоги.

"Сьогодні ми відкриваємо ще один центр національно-патріотичного виховання, який повністю обладнаний всім необхідним, щоб вчити дітей військової справи, домедичної допомоги, тактичної допомоги, орієнтування, розміновування. Тут є окремі приміщення для кожного з цих занять: є тир, зразки зброї, манекени тощо. Сюди набрали окремий штат кваліфікованих спеціалістів", - йдеться у повідомленні Львівської міськради.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
02.04.2025
14:44

«Медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився?». Російські ЗМІ про Україну 

"Все, «медовий місяць» нової американської адміністрації з Москвою закінчився? Чи гнів Трампа знову «швидко розсіється» - і ми продовжимо ці, вочевидь, безперспективні переговори?"
Країна
01.04.2025
10:09

К.Матвієнко про погрози Трампа і готовність РФ до миру: Це чистої води садизм

Ми є свідками агонії Росії. Коли росіяни йдуть на такі речі, це означає, що в них немає бачення на найближчий історичний період і тому вони просто мстяться та намагаються максимально нагадити Україні, поки вони не відійшли у небуття.
Донецьк Світ
30.03.2025
19:12

У Підмосков'ї заговорили «західно-українською» мовою і «побудували» Львів. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок «ДНР» Денис Пушилін долучився до зйомок пропагандистського серіалу про шахтарів Донбасу. Він особисто побував на підмосковному знімальному майданчику проєкту з робочою назвою «Порода», де ознайомився з декораціями умовної...
Всі статті