Петиція щодо передачі бригаді "Азов" сучасного озброєння від США набрала необхідні 25 тис голосів за 2 дні

Петиція щодо сприяння з боку українського уряду скасуванню заборони передачі 12-ій бригаді спеціального призначення «Азов» сучасного озброєння від США набрала необхідні 25 тис голосів за 2 дні. Про це свідчить сторінка петиції на сайті Президента України.

Петицію було створено 7 травня, а вже ввечері 8 травня вона набрала необхідні 25 тис голосів. Зараз петиція має статус "На розгляді".

Телеграм-канал 12-ій бригади спеціального призначення «Азов» напередодні зазначав, що «попри досвід і професіоналізм військовослужбовців бригади, поширення російської пропаганди продовжує сприяти обмеженню доступу до сучасної західної зброї та підготовки 12-ій бригаді «Азов».

«Українці створили петицію з вимогою «Доручити Прем’єр-міністру України та Міністерству закордонних справ України терміново провести переговори зі Сполученими Штатами Америки щодо скасування обмежень на надання зброї, забезпечення навчань та іншої допомоги для 12-ої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України», - повідомляв Телеграм-канал бригади.

Текст петиції, зокрема зазначає, що "наразі закон США про консолідовані асигнування містить положення, яке блокує можливість використання американських коштів на забезпечення батальйону "Азов" зброєю, навчаннями та іншою допомогою".

"Закликаємо Президента України доручити Прем'єр-міністру та Міністерству закордонних справ терміново провести переговори з урядом Сполучених Штатів Америки щодо скасування цих обмежень, аби забезпечити 12-ій бригаді спеціального призначення "Азов" необхідну підтримку", - йдеться у петиції.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті