Перше засідання Ради НАТО-Україна відбулося без участі Залужного

Перше засідання Ради НАТО-Україна відбулося без Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного 17 січня. Про це повідомляє "DW Главное" 18 січня.

"Повідомляти причини відсутності головкому на засіданні Київ не став. Від його імені до колег звернувся Військовий представник України при НАТО генерал-майор Сергій Салкуцан", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що Салкуцан розповів про ситуацію на фронті і нагадав про потреби ЗСУ: винищувачі F-16, засоби ППО будь-яких типів і дальності, а також курси підготовки військовослужбовців у країнах-партнерах.

"Під час першого засідання формату Ради НАТО-Україна за участю представників НАТО і командування НАТО ми були проінформовані про ситуацію всередині і навколо України. Ми високо оцінили Генштаб ЗСУ за силу, далекоглядність і відданість українських збройних сил. Ми будемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно", - написав у соцмережі Х (twitter) глава Військового комітету НАТО Роб Бауер після закінчення зустрічі.

Раніше повідомлялося, що президент Польщі Анджей Дуда вважає неможливим вступ України до НАТО до завершення війни з росією, однак вірить, що почати процедуру можна було б навіть на цьому етапі

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті