Переселенці з Донбасу створили 100 робочих місць у Києві з початком агресії рф: виробляють військову амуніцію

Переселенці з Донбасу заснували у Києві компанію з виробництва військової амуніції UKRTAC. З початку російської військової агресії цей бізнес створив 100 робочих місць у Києві. Про це йдеться в офіційному релізі компанії.

Компанія-виробник індивідуальних засобів захисту та військової амуніції UKRTAC, заснована в березні цього року переселенцями з Донбасу. Більшість зі створених робочих місць займають внутрішньо переміщені особи з Донецької, Херсонської, Харківської та інших областей.

Компанія займається виробництвом бронежилетів, тактичних рюкзаків та підсумків. Виробничі потужності підприємства дозволяють випускати до тисячі одиниць продукції щомісячно. 

Крім того, нещодавно був відкритий новий напрямок – виробництво повного циклу балістичних шоломів з кевлару за власною технологією. Змоделювати та побудувати технологічну лінію «під ключ» вдалося за 30 днів. Все обладнання та програмне забезпечення створено в Україні вітчизняними фахівцями. Потужності нового виробництва становитимуть 100 одиниць на добу з можливістю постійного збільшення обсягів і, відповідно, нових робочих місць. Балістичні шоломи відповідають стандартам ЗСУ та НАТО.

Як повідомлялося раніше, Офіс Президента має намір побудувати 5-поверхові будинки для переселенців у 16 областях України

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті