Окупанти на Луганщині відрізали від українського і "ЛНРівського" зв'язку останнього абонента
Окупанти відрізали від українського зв'язку останнього абонента, перевівши його на російського оператора, у Луганській області 20 червня. Про це повідомили окупаційні ЗМІ 21 червня.
"Сьогодні останній абонент +38072 був переведений на код +7(959). Це означає, що міграція абонентів МКС ...завершена. Відсьогодні код +38072 перестає існувати", – ідеться в повідомленні від 17:06 20 червня.
Уточнюється, що під час виклику або надсилання повідомлення необхідно набирати номер абонента у форматі +7 959 ХХХ ХХ ХХ або у внутрішньомережевому форматі 8 959 ХХХ ХХ ХХ.
Раніше в "міністерстві зв'язку і масових комунікацій ЛНР" повідомили, що всі номери абонентів МКС будуть автоматично переведені на російську нумерацію до 1 липня 2023 року.
Раніше також повідомлялося, що Старобільська РВА на Луганщині гарантує: після деокупації мобільний зв'язок буде відновлено в найкоротші терміни.
Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка
ПідтриматиСтатті

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Виживання в період втрати соціальних зв’язків
