Ворог продовжує просуватися в районі річки Жеребець - DeepState

Після зайняття Тернів, росіяни зосередили ще більше своєї уваги на Ямполівці, куди вже досить довгий час здійснювалися штурмові дії. Про це повідомляє аналітичний проєкт DeepState 14 квітня

"Ще в процесі боїв за Терни, противник прощупував можливості заходу в Ямполівку і знайшов місце північно-східніше від села, куди спрямував свою піхоту. На сьогодні частина населеного пункту перебуває під контролем ворога і в сірій зоні, де триває ураження бійцями Сил Оборони по противнику при спробах закріпитися в селі і зайняти його повністю", – зазначили у проєкті.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
13.04.2025
18:00

Російський прем'єр-міністр «ДНР» спростував заяви Пушиліна про швидке перетворення «республіки» на квітучий сад. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ватажок "ДНР" відвідав російський Ростов-на-Дону, де з трибуни чергового пропагандистського форуму про "відродження" окупованих територій України намалював утопічну картину світлого майбутнього Донбасу.
Країна
11.04.2025
11:18

Виживання в період втрати соціальних зв’язків

Що робити, коли поруч немає нікого, хто може тебе підтримати? Коли людина опинилась у складній ситуації, залишилась наодинці зі своїми проблемами, немає грошей на психолога, або взагалі не до психолога, бо треба виживати.
Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Всі статті