Нобелівським лауреатам, які підписали звернення "про мир", варто замислитися над фразою про честь, яка не має ціни - Еггерт

"Мирний" заклик нобелівських лауреатів, з яким вони звернулися до ООН, Європарламенту і духовних лідерів різних конфесій - "наївність або свідоме пособництво агресорам". Таку думку висловив російський опозиційний журналіст, визнаний у РФ "іноагентом", в авторській колонці в DW 16 липня.

"Заклик негайно припинити вогонь сьогодні вигідний лише одній стороні конфлікту - Путіну в його війні проти України. ...У 1939 році, відповідаючи на чергові вимоги Гітлера, міністр закордонних справ Польщі Юзеф Бек сказав: "Ми в Польщі не знаємо, що означає мир за будь-яку ціну. У житті людини, націй і держав є тільки одна річ, яка не має ціни. Це честь". Нобелівським лауреатам, які підписали звернення, схоже, варто задуматися над цією фразою", - пише журналіст Еггерт. 

За його словами, звернення 51 нобеліата, включно зі Світланою Алексієвич і Дмитром Муратовим, щодо негайного припинення вогню між РФ і Україною - ще один доказ того, що "нобелівські премії присуджують не ангелам, а людям, яким властиво помилятися, а іноді й лукавити".

Еггерт зазначив, що в документі є численні дивацтва, серед яких список адресатів і використання формулювань на кшталт "конфлікт між Росією та Україною", що урівнюють жертву й агресора.

Раніше повідомлялося, що понад 50 нобелівських лауреатів у листі закликали Папу Римського, Вселенського патріарха Варфоломія та ООН припинити війну в Україні.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті