Німецький виробник шоколаду Ritter Sport залишився на ринку РФ, тому що "російські діти теж люблять їсти шоколад"

Німецький виробник шоколаду Ritter Sport залишився на російському ринку після початку бойових дій в Україні, тому що "російські діти теж люблять їсти шоколад". Таке пояснення співпраці з державою-агресором дав гендиректор компанії Ritter Sport Андреас Ронкен в інтерв'ю німецькому виданню "Der Spiegel", пише BRIEFLY 1 червня.

Крім того, відхід із російського ринку призвів би до звільнення 200 працівників на підприємстві в німецькому Вальденбуху.

"Цей випадок показує дилему між позицією і відповідальністю. Росія - наш другий за величиною ринок... На Росію припадає майже 10% загальної виручки Alfred Ritter", - сказав Ронкен, підкресливши, що він вважає правильним рішення залишитися на російському ринку. 

Зазначається, що після початку конфлікту компанія Ritter Sport зазнала різкої суспільної критики за співпрацю з державою-агресором. За словами гендиректора, цією ситуацією його компанія "скористалася, щоб вказати на те, що російські діти теж люблять їсти шоколад".

Він наголосив, що не може "постачати продукцію тільки в ті країни, які поводяться на сто відсотків відповідно до нашої моралі", і що конфлікт в Україні "не буде виграно за допомогою обмежень на продукти харчування".

"Як компанія середнього розміру, ми безумовно не можемо більше залишатися осторонь усього політичного. Можливо, скоро у нас виникне така ж проблема з Китаєм", - не виключає Ронкен.

Ронкен водночас зазначив, що частину прибутку, отриманого від бізнесу в Росії, компанія передає берлінській некомерційній організації гуманітарної допомоги Ukraine-Hilfe. До кінця 2023 року, за його словами, внески оцінювали майже в €1 млн. Скільки податків він залишає в РФ, шоколадних справ майстер не сказав. 

Раніше повідомлялося, що Зеленський висловився про слабкість санкцій проти РФ: "У кожній російській ракеті є критичні компоненти із західних країн".

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті