Нагородження "20 днів у Маріуполі" таки додадуть до скороченої телеверсії "Оскара" - ЗМІ

Американська кіноакадемія планує додати до скороченої міжнародної телеверсії "Оскара" фрагмент із нагородженням фільму "20 днів у Маріуполі" після обурення в Україні. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на  видання Deadline Hollywood, що спеціалізується на висвітленні індустрії розваг, з посиланням на джерела.

Зазначається, що оновлену версію отримають ліцензіати "Оскара" по всьому світу, а не лише український мовник "Суспільне".

Видання зазначає, що створення 90-хвилинної скороченої телеверсії завжди передбачало, що деякі фрагменти з тригодинної трансляції церемонії нагородження доведеться вирізати. Зазвичай до скороченої версії потрапляє приблизно 12-15 із 23 номінацій.

Проте Deadline погодився, що було досить сумнівно відмовлятися від показу номінації з найкращим документальним повнометражним фільмом, враховуючи, що всі п’ять номінантів у цій категорії стосувалися міжнародних тем, а тому цілком можна було передбачити, що міжнародна авдиторія захоче дізнатися переможця.

Щобільше, додає видання, фільм "20 днів у Маріуполі", в якому розповідається про облогу українського портового міста та знищення мирних жителів російськими військами, був відомим фаворитом на перемогу — це також повинно було б переконати продюсерів включити категорію до скороченої телеверсії.

Водночас Deadline не бачить ознак того, що частину з нагородженням за «Найкращий повнометражний документальний фільм» вилучили з політичних причин.

Нагадаємо, нагородження "20 днів у Маріуполі" вирізали з міжнародної телеверсії "Оскара". 

Як повідомлялося, фільм "20 днів у Маріуполі"  отримав кінопремію "Оскар" як Найкращий документальний фільм. 

Статті

Донбас
04.11.2024
12:30

Військові Z-«експерти» мріють, як Зеленського стратять «з явними ушкодженнями тіла». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу відзначилися низкою публікацій, які гордо назвали інтерв'ю з «незалежними» експертами. Незалежність авторів «резонансних» коментарів і «неупередженого» аналізу, скажімо чесно, викликає великі сумніви.   
Країна
03.11.2024
15:14

Що таке інформаційна війна. І чому Україна її програє

Щоб змусити звичайну людину вбити іншу (ми говоримо не про патологічних вбивць, а про пересічних людей), потрібен емоційний заряд - емоція, яка викличе це неприродне для нормальної людини бажання. А також моральне виправдання – пояснення, чому...
Світ
02.11.2024
09:36

“Катування з боку російських солдатів досягло рівня систематичної, схваленої на державному рівні політики”. Огляд західних медіа

“Порівняв безперервні атаки, які українські сили намагаються відбити, з “постійною грою у ‘вбити крота’, коли нові кризові точки виникають швидше, ніж з ними можна впоратися”. Це дозволяє Росії швидко просуватися вперед, коли вона знаходить слабке...
Всі статті