Нагородження "20 днів у Маріуполі" таки додадуть до скороченої телеверсії "Оскара" - ЗМІ

Американська кіноакадемія планує додати до скороченої міжнародної телеверсії "Оскара" фрагмент із нагородженням фільму "20 днів у Маріуполі" після обурення в Україні. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на  видання Deadline Hollywood, що спеціалізується на висвітленні індустрії розваг, з посиланням на джерела.

Зазначається, що оновлену версію отримають ліцензіати "Оскара" по всьому світу, а не лише український мовник "Суспільне".

Видання зазначає, що створення 90-хвилинної скороченої телеверсії завжди передбачало, що деякі фрагменти з тригодинної трансляції церемонії нагородження доведеться вирізати. Зазвичай до скороченої версії потрапляє приблизно 12-15 із 23 номінацій.

Проте Deadline погодився, що було досить сумнівно відмовлятися від показу номінації з найкращим документальним повнометражним фільмом, враховуючи, що всі п’ять номінантів у цій категорії стосувалися міжнародних тем, а тому цілком можна було передбачити, що міжнародна авдиторія захоче дізнатися переможця.

Щобільше, додає видання, фільм "20 днів у Маріуполі", в якому розповідається про облогу українського портового міста та знищення мирних жителів російськими військами, був відомим фаворитом на перемогу — це також повинно було б переконати продюсерів включити категорію до скороченої телеверсії.

Водночас Deadline не бачить ознак того, що частину з нагородженням за «Найкращий повнометражний документальний фільм» вилучили з політичних причин.

Нагадаємо, нагородження "20 днів у Маріуполі" вирізали з міжнародної телеверсії "Оскара". 

Як повідомлялося, фільм "20 днів у Маріуполі"  отримав кінопремію "Оскар" як Найкращий документальний фільм. 

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті