На Покровському напрямку росіяни намагались витіснити ЗСУ в районах Водяного Другого й Єлизаветівки, втрати ворога уточнюються - Генштаб

"З початку доби на Покровському напрямку противник здійснив 12 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах Водяного Другого, Єлизаветівки, Променя, Піщаного, Дачного та Улаклів. Сили оборони стримують натиск і на даний час відбили вісім атак. Втрати ворога уточнюються. Бої тривають", - йдеться в оперативна інформація станом на 16:00 5 лютого.

Загалом від початку доби на фронті відбулося 50 бойових зіткнень.  

На Куп’янському напрямку противник сім разів активно йшов на позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Загризове, Петропавлівка, Піщане та Нова Кругляківка, на даний час два боєзіткнення тривають. 

На Торецькому напрямку росіяни намагалися витіснити наші підрозділи із займаних позицій в районах Торецька та Щербинівки, де Сили оборони відбили чотири штурми російських підрозділів. Під авіаударами опинилися Клебан-Бик та Катеринівка.

"На Курщині українські захисники відбили одну атаку загарбників, ще чотири боєзіткнення триває. Крім того, ворог здійснив 202 артилерійські обстріли позицій наших військ та населених пунктів", - сказано також у повідомленні.

Раніше повідомлялось, що росіяни атакували на Покровському напрямку майже 40 разів, на Курську область скинули понад 90 КАБів.

Статті

Світ
05.02.2025
14:00

«Чому б не сформувати український уряд у вигнанні?». Російські ЗМІ про Україну

«Росії потрібен не заморожений конфлікт, не просто припинення військових дій, а справжній мир, який можна було б укласти на міжнародній конференції, її можна було б назвати «Ялта-2»
Донецьк
04.02.2025
22:20

“Князь”: Хочеш вижити і перемогти – навчись штурмувати!

І раптом – автоматна черга пройшла майже між нами, але трохи вище! Де він заховався?! Здогадка була правильною: в польовому туалеті. Звідти й лупив із калаша. Ну, «Мурчик» дав у відповідь. Кричу: «Здавайся!». А той: «Я свой!».
Країна
03.02.2025
16:00

Гривня: перевірка на міцність

Зрозуміло, що при такому розкладі, коли національна грошова одиниця тримається тільки на зарубіжному фінпідживленні – якось складно говорити про її стабільність і прогнозувати «світле майбутнє».
Всі статті