На півдні Польщі через сильний буревій загинули 5 людей

Ураганний вітер, який повалив дерева на півдні Польщі вчора, привів до загибелі п'ятьох людей. Про це повідомляють польські ЗМІ 1 квітня.

Зокрема, у Закопане, дерево впало на дитину. На жаль, дитина померла після того, як її доставили до лікарні, повідомляє TVN24.

Трагічний інцидент стався також у закопанській Ольчі, де дерево впало на автомобіль, що рухався. 23-річна жінка, яка перебувала за кермом, загинула. У Рабці-Здруй шестирічна дитина і двоє дорослих загинули, коли їх придавило деревом.

Ураганний вітер дме з півдня в Підгаллі від суботи, приносячи із собою цукровий пил і тропічну спеку. У ніч із неділі на понеділок вітер посилився. На вершинах пориви вітру сягали 130 км на годину, а в Закопане пориви перевищували 80 км на годину.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
09.04.2025
16:00

«Доведеться знищити військовий потенціал противника не тільки на території України». Російські ЗМІ про Україну

Безумовно, можливість укладення угоди з лідером, який має сумнівну легітимність, викликає великі питання, проте переговорний процес цілком міг би вже зараз зрушити з мертвої точки.
Донецьк
08.04.2025
16:00

Російський міф про «відродження Донбасу». Будівельний бум або будівельний шум

"Визволення" Донбасу, про яке, починаючи з лютого 2022 року, не втомлюється повторювати російська пропаганда, обернулося тотальною руйнацією всього того, куди ступила нога окупанта. Тож не дивно, що на тлі розбомблених українських міст і сіл у...
Країна
08.04.2025
11:08

Новий механізм виплат пенсій українцям на окупованих територіях та ВПО: менше дискримінаційних норм

Тепер пенсіонери, незалежно від дати переміщення, мають однакові умови для отримання пенсійних виплат. Вони можуть вибирати банк для отримання пенсії з 46 доступних установ, а також отримувати виплати через "Укрпошту".
Всі статті