На Донеччину повернулися понад 220 тис жителів, які евакуйовувалися з 24 лютого 2022 року - ОВА

На Донеччину з різних причин повернулися 220,5 тис. жителів, які раніше евакуйовувалися з регіону від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну. Про це повідомив заступник директора Департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької ОВА Павло Челпих на брифінгу 27 грудня, - передає Укрінформ.

«На даний час, за нашими щоденними підрахунками, до Донецької області після евакуації в більш безпечні регіони назад повернулися 220,5 тисячі мешканців. У всіх різні причини повернення», - сказав Челпих.

За його словами, наприклад, після обстрілу у місті Краматорськ залізничного вокзалу (8.04.2022 р. - ред.) спостерігався дуже різкий потік тих, хто виїжджав із регіону, тоді різко збільшилася евакуація. Але на даний час до міста Краматорськ повернулися 66 тис. мешканців, а загалом повернулося у Краматорський район 128 тис. людей.

Челпих додав, що перед опалювальним сезоном люди, як правило, виїжджають, а навесні знову повертаються до своїх осель.

«Навесні кількість повернення збільшується. Вибачте, люди їдуть на свої городи, бо обов'язково треба посадити картоплю під бомбардуванням. Таке життя…», - заявив посадовець.

Він констатував, що за весь час з початку повномасштабного вторгнення РФ з Донецької області було евакуйовано 1,354 млн мешканців.

«Зараз, на сьогоднішній день, за статистикою, а статистику ми ведемо щоденно - голови громад звітують перед нами і узагальнюють її. І так, за оперативними даними, на даний час на території Донецької області знаходяться 525 тисяч мешканців», - нагадав Челпих.

Як повідомлялося, Донеччина постійно перебуває під обстрілами російських військ, щодня ворог вбиває та травмує цивільних мешканців, руйнує житлові та промислові будинки, енергетичні та інфраструктурні об’єкти.

Статті

Країна
22.11.2024
14:00

Українська металургія: вгору чи вниз?

При погіршенні ситуації на Донеччині через втрату джерел постачання коксівного вугілля виплавка сталі може скоротитися до 3-4 млн т. Мова про Покровськ.
Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Всі статті