На Донеччині у закладах освіти цьогоріч працюватиме майже вдвічі менше вчителів, ніж до початку війни

У закладах освіти Донеччини в цьому навчальному році працюватимуть близько 7,8 тис. вчителів, що в 1,8 раза менше, ніж було до повномасштабного вторгнення. Про це на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти й науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - передає Укрінформ.

«В наших закладах буде працювати орієнтовно 7,8 тисячі вчителів. У 2023 році працювало більше 8 тисяч, тобто зараз кількість викладачів зменшилась на 1 тисячу. А якщо брати до початку повномасштабного вторгнення, то у нас у закладах загальної середньої освіти працювало більше 14 тисяч вчителів», - сказала Сідашева.

Вона додала, що точні цифри педагогічних працівників буде відомо в середині вересня.

Сідашева підкреслила, що не дивлячись на зменшення кількості вчителів, учням обов’язково викладатимуть усі шкільні предмети.

«У нас порівняно з минулим роком трішки скоротилася мережа, мабуть, на 20 закладів освіти, тобто вивільнилися вчителі. Але з 2022 року вчитель може працювати за сумісництвом у кількох закладах освіти, викладаючи свій фаховий предмет. Тому такого, що якийсь предмет в нас не буде викладатись, бо немає вчителя - такого не буде», - запевнила директорка департаменту.

Як повідомлялося, у Донецькій області в новому навчальному році працюватимуть 254 заклади загальної середньої освіти, у всіх навчання відбуватиметься у дистанційному форматі.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті