На Донеччині у закладах освіти цьогоріч працюватиме майже вдвічі менше вчителів, ніж до початку війни

У закладах освіти Донеччини в цьому навчальному році працюватимуть близько 7,8 тис. вчителів, що в 1,8 раза менше, ніж було до повномасштабного вторгнення. Про це на брифінгу повідомила директорка департаменту освіти й науки Донецької ОВА Тетяна Сідашева, - передає Укрінформ.

«В наших закладах буде працювати орієнтовно 7,8 тисячі вчителів. У 2023 році працювало більше 8 тисяч, тобто зараз кількість викладачів зменшилась на 1 тисячу. А якщо брати до початку повномасштабного вторгнення, то у нас у закладах загальної середньої освіти працювало більше 14 тисяч вчителів», - сказала Сідашева.

Вона додала, що точні цифри педагогічних працівників буде відомо в середині вересня.

Сідашева підкреслила, що не дивлячись на зменшення кількості вчителів, учням обов’язково викладатимуть усі шкільні предмети.

«У нас порівняно з минулим роком трішки скоротилася мережа, мабуть, на 20 закладів освіти, тобто вивільнилися вчителі. Але з 2022 року вчитель може працювати за сумісництвом у кількох закладах освіти, викладаючи свій фаховий предмет. Тому такого, що якийсь предмет в нас не буде викладатись, бо немає вчителя - такого не буде», - запевнила директорка департаменту.

Як повідомлялося, у Донецькій області в новому навчальному році працюватимуть 254 заклади загальної середньої освіти, у всіх навчання відбуватиметься у дистанційному форматі.

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті