На Донеччині десантники розбили штурмову групу ворога: ліквідовано 28 окупантів

Десантники зі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади розбили штурмові підрозділи росіян на Донеччині. Відповідне відео зі знищенням російських штурмових підрозділів було опубліковане на офіційній сторінці 79 ОДШБр у ТГ-каналі.

"Для прориву оборони 79 окремої десантно-штурмової Таврійської бригади у районі села Костянтинівка на Донеччині ворог кинув в атаку 35 бойових броньованих машин з десантом за підтримки 9 танків", - йдеться у повідомленні.

Аеророзвідники бригади вчасно виявили висування ворожих колон, відразу почала працювати наша артилерія.

У ході бою наші воїни знищили 5 бронемашин з десантом. У бойових порядках ворога почалась паніка, техніка почала відступати.

28 окупантів у цій атаці було ліквідовано, ще 22 — зазнали поранень.

Статті

Країна
21.02.2025
19:36

Якщо Америка нас покине. Погляд з фронту

Не дарма цю війну називають «першою дроновою» - це значить що більшість уражень здійснюється дронами різних типів. І переважно ці дрони - не з США.
Світ
19.02.2025
10:30

«Але далі давайте навіть не припускати». Російські ЗМІ про Україну

Коли Путін або Лавров говорять - вони говорять за Росію. А коли США пропонують умови, вони говорять за себе, Україну, Європу, НАТО. На кожному етапі їм потрібно опрацьовувати дорожню карту виконання тих чи інших зобов'язань, які вони на себе беруть.
Світ
18.02.2025
10:55

Політолог Володимир Фесенко: Резонансний Мюнхен-2025, роль Китаю та мирні переговори

Є ризик, про який вже багато хто говорить і пише, - що Захід як єдиний геополітичний суб'єкт, може залишитися в минулому. Європа та США можуть стати, скажімо так, відокремленими суб'єктами.
Всі статті