Мешканці двох деокупованих сіл Луганщини отримали хліб, ліки та можливість подзвонити близьким

Хліб і ліки доставили поліцейські в прифронтові населені пункти Луганщини 22 березня. Про це повідомила поліція Луганщини в Телеграм 22 березня.

"Сьогодні поліцейські, які несуть службу вздовж лінії розмежування, здійснили черговий виїзд з гуманітарною допомогою до деокупованих населених пунктів Макіївка та Греківка. Вони доставили місцевим мешканцям хліб від Красноріченської територіальної громади та необхідні ліки", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, під час візиту поліцейські розгорнули Starlink, завдяки чому люди змогли почути голоси своїх близьких, які перебувають у безпечних регіонах України. 

Зазначається, що щоразу поліцейські закликають людей виїжджати до більш безпечних регіонів, адже ворог з кожним разом все жорстокіше обстрілює села та будинки місцевих, проте люди не готові залишати рідну землю, будинки та господарство.

Раніше повідомлялось, що заступник начальника Красноріченської СВА Луганської області, який проживає в деокупованому Невському, отримав парламентську нагороду.

Раніше також повідомлялось, що двом жителям деокупованого Невського Луганської області допомогли відновити документи, а в Луганській ОВА пояснили, чому фермер з деокупованого Невського поки не зможе отримати компенсацію за знищену худобу.

Статті

Країна
20.09.2024
10:13

Україна – РФ: транзитний "хід конем"

Україна намагається зберегти статус транзитера енергоресурсів для ЄС, бо його втрата дуже невигідна економічно. Проблема в тому, що транзит можливий тільки в одному випадку. Якщо постачальником цих енергоресурсів буде росія.
Донецьк
18.09.2024
13:18

У лікарнях грубіянять, а в аптеках продають крейду замість ліків. Донецький щоденник

На цій біді швидко навчилися заробляти місцеві ділки. Вони привозять невеликими партіями медикаменти з України та перепродають їх із потрійною накруткою. Але люди купують. Тому що змушені.
Світ
17.09.2024
18:00

«Росія зобов'язана вибрати другий варіант дій». Російські ЗМІ про Україну

У Росії для чинної влади небезпечно програвати війни, особливо коли тривалий час ця влада проводила паради і переконувала народ у непереможності рідної армії. Поразка викличе розчарування і втрату віри, але не в армію, а в політичне керівництво.
Всі статті