Маріупольскій телеведучій оголошено про підозру за пропагандистські сюжети на підтримку РФ

Повідомлено про підозру маріупольській «телеведучій», яка видає в ефір пропагандистські сюжети на підтримку РФ. Про це повідомляє у Телеграм Донецька обласна прокуратура 14 листопада.

Як зазначається, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Восени 2022 року в ефірному просторі захопленого РФ Маріупольського району розпочав роботу пропагандистський телеканал «Маріуполь-24». Через півтора роки у фейковому медіа почала працювати колишня радіо- і телеведуча каналу «МТВ». 

"Так звана медійниця бере участь у підготовці та випуску в ефір сюжетів, нашпигованих російськими наративами. Вона розповідає глядачам про діяльність псевдоправоохоронних структур та хизується ворожою символікою.

Разом зі знімальною групою фейкового медіа підозрювана стежить за відбудовою цинічно зруйнованого загарбниками Маріупольського драматичного театру, під завалами якого загинули мирні мешканці", - повідомили у прокуратурі..

Наразі жінку оголошено у розшук. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За повідомленнями ЗМІ, мова йде про Ірину Єфремову, яка вважалася зниклою у період, коли у Маріуполі йшли тяжкі бої - пізніше виявилося, що вона залишилась у місті та пішла на співпрацю з агресором.

Як повідомлялося, оголошено в розшук "головну телевізійницю" окупованої Луганщини Прасолову. 

 

 

 

Статті

Світ
21.11.2024
19:00

Політолог Костянтин Матвієнко: У РФ немає стратегічного запасу, щоб довго продовжувати війну. Вони викладають останні козирі

Ближче до ядерної війни ми не стали, це абсолютно однозначно. Я впевнений, що РФ не наважиться на ядерну ескалацію, що б ми не робили з далекобійними ракетами США та інших країн.
Країна
21.11.2024
18:00

«Рубіж» чи останній рубіж?

«Рубіж» - це справді межа можливостей Москви у конвенційній зброї. Тому йому краще щоб усі думали, що в РФ є така зброя і боялися, ніж знали це напевно. Тим більше, що кількість "Рубежів" може бути суто демонстраційною.
Країна
20.11.2024
13:55

Звільнений з полону оборонець Маріуполя Андрій Третьяков: "Азовсталь", тортури та обмін

Навіть чеченці краще за росіян в плані поводження з військовополоненими. Коли заїжджали чеченці, то ставлення було більш-менш прийнятним. Найгірше ставлення до нас було саме з боку росіян у Таганрозі.
Всі статті