Маріупольскій телеведучій оголошено про підозру за пропагандистські сюжети на підтримку РФ

Повідомлено про підозру маріупольській «телеведучій», яка видає в ефір пропагандистські сюжети на підтримку РФ. Про це повідомляє у Телеграм Донецька обласна прокуратура 14 листопада.

Як зазначається, за процесуального керівництва Донецької обласної прокуратури громадянці заочно повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 6 ст. 111-1 КК України).

Восени 2022 року в ефірному просторі захопленого РФ Маріупольського району розпочав роботу пропагандистський телеканал «Маріуполь-24». Через півтора роки у фейковому медіа почала працювати колишня радіо- і телеведуча каналу «МТВ». 

"Так звана медійниця бере участь у підготовці та випуску в ефір сюжетів, нашпигованих російськими наративами. Вона розповідає глядачам про діяльність псевдоправоохоронних структур та хизується ворожою символікою.

Разом зі знімальною групою фейкового медіа підозрювана стежить за відбудовою цинічно зруйнованого загарбниками Маріупольського драматичного театру, під завалами якого загинули мирні мешканці", - повідомили у прокуратурі..

Наразі жінку оголошено у розшук. Досудове розслідування - ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

За повідомленнями ЗМІ, мова йде про Ірину Єфремову, яка вважалася зниклою у період, коли у Маріуполі йшли тяжкі бої - пізніше виявилося, що вона залишилась у місті та пішла на співпрацю з агресором.

Як повідомлялося, оголошено в розшук "головну телевізійницю" окупованої Луганщини Прасолову. 

 

 

 

Статті

Донецьк
21.01.2025
12:34

Про що «забула» російська пропаганда. Хроніка першого бою за Донецький аеропорт

Пропагандисти «ДНР» продовжують брехати, що звільнення Донецького аеропорту від російських терористів та їхніх проксі стало початком «агресії України» проти мирних жителів Донецька.
Луганськ
20.01.2025
23:00

За два місяці звільнили 20 працівників. Запобігання корупції в релокованій МВА

Коли Сіверськодонецька МВА працювала на своїй території, прояви корупції могли бути на різних рівнях… Тепер, при роботі в релокації вони можливі лише у двох варіантах: або в публічних закупівлях, або у працевлаштуванні.
Країна
20.01.2025
11:47

Реалії прифронтового Донбасу: перше коло пекла

Юридично поняття «прифронтових територій України» не існує. У всіх офіційних документах ідеться про територіальні громади, «розташовані в районах проведення воєнних дій». Географічно зафіксувати такі території теж неможливо, тому що, на жаль, лінія...
Всі статті