Луганських підприємців ознайомлять з можливостями внесення до державного й міжнародного реєстрів даних про збитки, завдані росіянами

Підприємів з Луганщини ознайомлять з можливостями внесення до державного й міжнародного реєстрів даних про збитки, завдані росіянами, під час онлайн заходу 22 листопада. Про це повідомила Луганська ОВА у соцмережах 18 листопада. 

Зазначається, у п’ятницю, 22 листопада, о 10:00 під час онлайн-зустрічі з підприємцями області розглянуть можливості внесення до державного та міжнародного реєстрів даних про шкоду та збитки, завдані юридичним особам внаслідок російської агресії. Учасники заходу визначать проблемні питання бізнесу для подальшого їх вирішення, в тому числі на базі Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

Зареєструватися для участі в заході та запропонувати інформацію про проблемні питання із зазначенням короткого змісту і пропозицій стосовно їхнього вирішення можна за посиланням до 12:00 20 листопада.

Раніше повідомлялось, що Луганська ОВА готує пропозиції до Офісу Президента для вирішення проблеми релокованого бізнесу зі статусом "Без зміни юридичної адреси".

Крім того, повідомлялось, що Мінреінтеграції розглядає пропозиції Луганської ОДА щодо вирішення проблем луганського бізнесу.

Раніше також "ОстроВ" писав про роботу фармацевтичної компанії ТОВ "Науково-виробнича фірма "Мікрохім", релокованої з Рубіжного Луганської області в Київ.

Статті

Країна
17.01.2025
17:00

Житлові програми для ВПО у 2025 році: субсидії, кредити, компенсації

Згідно з умовами цього проєкту, кредит на житло видається під 3% річних на термін до 30 років та з початковим внеском від 6% вартості. 
Країна
16.01.2025
17:00

Економіку тягнуть із «тіні»: що відбувається?

Красти мільярди гривень на фіктивних операціях з ПДВ – неможливо без співучасті податківців. На найвищому рівні. Залишатися при цьому безкарними неможливо без належного прикриття в силових органах...
Країна
15.01.2025
16:14

Михайло Гончар: Придністров'я, за задумом Кремля, має відіграти роль жертви "фашистських режимів" у Києві та Кишиневі

Російський газ постачався за певною двосторонньою угодою. Для Придністров'я він був практично безкоштовним, а борги вішалися на офіційний Кишинів. Таким чином, ще в 90-х був накопичений гігантський борг для Молдови, який пред'являвся на кілька...
Всі статті